شیله

الکتروتات نماینده رسمی فروش محصولات روشنایی شیله

الکتروتات نماینده رسمی فروش محصولات روشنایی گروه صنعتی شیله در سال 1387 توسط جمعی از متخصصین باسابقه صنعت برق شروع به کار نمود
در ابتدا با اخذ نمایندگی از چند شرکت ترکیه ای نظیر VIKO ، GUNSAN ، CETINKAYAPANO و واردات انواع کلید و پریز های ساده و لوکس ، جعبه کلید مینیاتوری و جعبه تقسیم برق و توزیع این محصولات در بازار برق روشنایی و حضور در پروژه های مرجع به فعالیت خود ادامه داد.
پس از تاسیس کارخانه شیله در سال 1388 و تولید و معرفی محصولات کنترل کننده روشنایی هوشمند مانند سنسور روشنایی و چراغ سنسوردار برای اولین بار در ایران ، این گروه توانست با ارائه کیفیتی بی نظیر و قیمت مناسب به جایگاه رهبری در عرصه تولید و توزیع این محصولات دست یابد.
باتوجه به سابقه طولانی مهندسین این مجموعه در تولید و توزیع کلید های مینیاتوری ، این محصول تولیدی نیز به سبد کالای این گروه افزوده شد و با راه اندازی آزمایشگاه منحصر به فرد کلید مینیاتوری ، ارائه کیفیت متناسب با استاندارد های جهانی امکان پذیر شد.
با تثبیت برند SCHIELE به عنوان تولیدکننده و توزیع کننده تجهیزات با کیفیت ، در سال 1392 بنا بر درخواست نمایندگان فروش ، واردات مجموعه کالا های LED اعم از SMD و COB نظیر انواع پنل های توکار و روکار SMD ، لامپ های LED ، پنل های توکار و روکار COB ، انواع پروزکتور های SMD و COB ، ریسه های نورانی SMD و پنل های توکار و روکار 60*60 آغاز شد.

استراتژی گروه صنعتی شیله همواره بر افزایش عمق ساخت داخل کلیه قطعات و محصولات بوده و در این راستا با همکاری تامین کنندگان با سابقه و دانش بنیان ایرانی به این مهم دست پیدا نمود.

در سال 1397 کلیه خطوط تولید ، تست و بسته بندی محصولات از شرکت های مرجع خارجی و داخلی خریداری ، راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت

این شرکت با سرمایه نیروی انسانی بالغ بر85 نفر، 8 خط تولید فعــال مجـــــهز به دســــتگاه های تزریق پلاســـــتیک ، کوره تولید شیشه ، ماشین آلات تولید و تست ریسه های نورانی ، تجهیزات آزمایشــگاه کلید مینیاتوری شامل دســــتگاه های تســـت استاندارد ، مکانیـکال و الکتریکال و دستگاه کروی تعیین مشخصه روشنایی چراغ هـــــای ال ای دی ، در راستای نیل به اهداف خود گام بر میدارد.

چشم انداز این شرکت در سالهای پیش رو، ارتقا سطح کیفی محصولات مطابق با استانداردهای جهانی و ورود به عرصه صادرات و بازارهای برون مرزی است.

پس از اتمام دوره گارانتی ، واحد خدمات پس از فروش این مجموعه با رعایت استانداردهای مربوطه اقـــدام به تامین و تعمیر قطعات مینماید.

Main Menu