چراغ خطی لاین

ماژول های خطی مجموعه ای از ماژول های ال ای دی LED می‌باشند که جهت منبع روشنایی در چراغهای خطی طراحی و استفاده می‌شود .طراحی پیشرفته در کنار مصرف فوق العاده کم این نوع LED باعث تولید حداقل حرارت می‌شود و از این جهت محصول حداقل نیاز به دفع گرما و حرارت را دارد . دفیوزر استفاده شده در چراغ لاین پلی کربنات است که انتشار نور عالی یکنواخت و واضح را به وجود می آورد و می‌توان لومن های بالا را برای هر وات مد نظر تولید کرد .

چراغ های خطی Led یا Line از جمله محصولات روشنایی جدید می باشد که به صورت نور یکنواخت و ممتد طراحی شده است و به صورت توکار و روکار و آویز در سایزبندی مختلف ساخته می‌شود . جنس بدنه از آلومینیوم و رنگ بدنه از الکترو استاتیک و همراه با هیت سینک جهت دفع حرارت می‌باشد . دفیوزر استفاده شده در این محصول باعث پخش نور یکنواخت می‌شود . چیپ استفاده شده در چراغ های لاین smd می‌باشد که باعث طول عمر بالای محصول و کاهش مصرف برق و نوردهی بالا می‌باشد .

از موارد پراستفاده چراغ های لاین در فضاهای اداری و مراکز خرید و فروشگاهها و دفاتر کار و … می‌توان استفاده کرد .
از چراغهای لاین می‌توان به عنوان منبع نور روشنایی اصلی و هم به عنوان نور دکوراتیو استفاده کرد . در هنگام ساخت این محصول می‌توان بنا به درخواست ، تعداد ماژول های استفاده شده را تغییر داد .

نمونه

چراغ خطی لاین

چراغ های لاین قابلیت ایجاد زاویه را داراست و می‌توان به اشکال مختلف ساخته شود . رنگ نور در چراغ های لاین بنا به سلیقه قابل انتخاب است و می‌توان از رنگ نور آفتابی و مهتابی و یخی (4000K) استفاده کرد .
به دلیل وجود شرکت های مختلف در تولید چراغ لاین برای طراحی و اجرای صحیح ابتدا می بایست با مشاوره درباره محصول مورد نظر نتیجه گیری کرد و سپس اقدام به مراحل اجرایی و نصب شود .انتخاب میزان روشنایی بنا به سلیقه و مکان مورد نظر قابل انتخاب است که می‌توان قبل از سفارش با مشاوره آن را انتخاب کرد .

 برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد چراغ لاین و خطی با شماره ثابت ۰۲۱۳۳۹۳۴۰۷۴ و در واتس آپ با شماره ۰۹۱۲۸۷۱۳۷۷۱ در تماس باشید .

مشاوره و خرید